ZİYARETÇİ MESAJLARI

Sayfa :

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

bu güne kadar gittiğimiz öğretmen evlerinin içinde en iyisi diyorum. personel hepsi kibar ve sevecenler,yemekler harika,müzikler
müthiş hele türk sanat müziği anlatılmaz.müdür bey sizi canı gönülden kutluyoruz. hapinize saygı ve sevgilerimizi yolluyoruz.
Adı Soyadı : barbaros cemal öke - yiğit ata      Tarih : 27-06-2012


5 yıldır her sene mutlaka en az bir kez konakladığım muhteşem öğretmen evim.5 yıldızlı otellerden hiçbir eksiği yoktur.En önemli özelliği hangi odasında kalırsanız kalın odanızın balkonuna çıktığınızda muhteşem deniz ve kale manzarasının sizi beklemesidir.Yönetiminden,resepsiyonuna restoranından,kat hizmetlerine kadar tüm çalışanları işini layıkıyla yapıyor.Teşekkür ederim.
Adı Soyadı : Yusuf Bavli      Tarih : 01-06-2012


7 senedir ailemle mutlaka bu güzel ve nadide evimize uğrarım.Geçen senede bir aile dostumuzla gelmiş ancak 1 gece kalabilmiştik. Resepsiyondan restoranta kadar herkes güleryüzlü ve seri bir şekilde çalışıyor.5+2 yıldızlı otelden farkı yok.denize sıfır. bir tek eksiği varsa o da havuzu olmaması.Hele TSM geceleri bir harika.Tadına doyum olmuyor. İnşallah bu sene tekrar uğrayacağım. En güzel günlerimiz inanın otellerde değil bu güzel evimizde geçior. Tüm çalışanlara teşekkür eder saygılarımızı sunarız.Yurdakul Vejdi SANCAR ve eşi Serpil SANCAR
Adı Soyadı : Yurdakul Vejdi SANCAR      Tarih : 12-02-2012


Eger birisi bu yazimi okursa,Benim Gediz Endüstri Meslek Lisesinde Elektrik Bölümünde önceden görev yapan,hocam Hakki Tulgar a benim selamimi iletsin.Tesekkürler.
Adı Soyadı : ercan yildirim      Tarih : 30-12-2011


4-8 Temmuz 2011 tarihlerinde 2 çocuğum ve eşimle beraber çok güzel bir tatil geçirdik.
Öğretmenevinin güler yüzlü ve sıcak ilgisinden dolayı tüm personeline en içten teşekkürlerimi sunar,hepinize iyi çalışmalar dilerim.
Adı Soyadı : Yusuf GELEN      Tarih : 04-08-2011

Ziyaretçi Defterine Yaz

  

ALANYA ÖĞRETMENEVİ EN GÜZEL TATİLİN TEK ADRESİ