ZİYARETÇİ MESAJLARI

Sayfa :

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Alanya öğretmenevi tüm personellerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum...Sıcak ilgilerinden dolayı tüm personele teşekkür ediyorum...
Adı Soyadı : Adem Yücel      Tarih : 06-07-2011


süper
Adı Soyadı : şakir kara      Tarih : 01-07-2011


Ben Alanya Öğretmenevine 5-6 senedir geliyo-rum,çok memnunum.Tüm görevlileri;temizlik personelinden tutun,resepsiyon görevlileri -ne kadar çok ilgili,alakalılar.Odalardaki klimaların 24 saat çalışması ise gerçekten çok iyi oldu,daha önceleri belli bir saate kadar çalışıp durması,bizler için cehennem azabından farksızdı.Ayrıca yemeklerde hem lezzetli hem de sağlıklı.Pastane bölümü,bah çesi de gerçekten güzel.Aslında Alanya öğ - retmenevini inşaat halindeyken biliyordum. Hep düşünürdüm,yeri gerçekten iyi bir arsa üzerinden alınmış,diye.Denize yakınlığı,il- çenin gürültüsünden uzak bir yerde oluşu ayrı bir avantaj..Birde isteyen müşteriler için gezi organizasyonları düzenlense çok güzel olacağını düşünüyoruz..Kısmetse inşal lah olur.Ayrıca yapılan düzenli oda temiz - likleri içinde tebrik ve teşekkürlerimizi iletiyoruz,sevgi ve saygılar..
Adı Soyadı : İPEK ALPAR      Tarih : 18-06-2011


6 yıl önce öğretmenevinizde kalmıştık.yemekler,odalar gayet iyiydi.personelden çok memnun kalmıştık.kısmetse bu yaz yeni halini görmeyi arzu ediyoruz.
Adı Soyadı : emel gök      Tarih : 11-06-2011


Sitenizi ziyaret ettim.Öğretmen eviniz çok güzel tüm yöneticilerinizi kutlarım.Yönetimde Kadir YILDIRIM gibi değerli bir arkadaşı görmek ayrıca beni mutlu etti.Başarılar.
Adı Soyadı : Enver AYDOGAN      Tarih : 29-05-2011

Ziyaretçi Defterine Yaz

  

ALANYA ÖĞRETMENEVİ EN GÜZEL TATİLİN TEK ADRESİ